בירה

ספרד ספרד

ווילדר

בירה  ווילדר  היא בירה חדשה שמגיעה אלינו מספרד כבירת לאגר ובירת חיטה. הבירות של ווילדר בעלות טעם קליל וקיצי. מותג הבירה פונה לקהל יחסית צעיר ומובל ע”י ווילדר, דמות גרפיטי של היפסטר ספרדי שכל מטרתו בחיים היא ליהנות בדיוק כמו הבירה,  הוא קליל, זורם ופשוט כיף שהוא איתך בכל מקום.

ווילדר בירה לאגר בקבוק 330 מ
ווילדר בירה לאגר בקבוק 330 מ"ל
ווילדר בירה חיטה בקבוק 330 מ
ווילדר בירה חיטה בקבוק 330 מ"ל
ווילדר בירה לאגר פחית 500 מ
ווילדר בירה לאגר פחית 500 מ"ל
ווילדר בירה חיטה פחית 500 מ
ווילדר בירה חיטה פחית 500 מ"ל
United Kingdom United Kingdom

מבשלת רובינסונ’ס

רובינסונ’ס הינה אחת מבין המבשלות העתיקות שנוסדו בממלכה המאוחדת בשנת 1838 ועד היום מנוהלת על ידי דורות ההמשך של משפחת רובינסון. כיום מנהל הדור השישי בשושלת את מבשלת הבירה. מבשלת רובינסון היא בעלת מוניטין ידוע ומכובד בקרב צרכני הבירה באנגליה בפרט וברחבי העולם כולו ככלל כאשר ההקפדה על איכות הרכיבים והבישול המסורתי הפכו את הבירות של המבשלה לבעלי שם נרדף לאיכות וסמל הצלחה עם מדליות רבות בתחרויות טעימה.

בירת פרמיום אייל טרופר
בירת פרמיום אייל טרופר
סקוטלנד סקוטלנד

מבשלת בירה אינס אנד גון

סיפור המותג מתחיל בשנת 2002 כאשר מזקקת וויסקי ידועה בסקוטלנד פנתה אל המבשלה בבקשה לאחסן בחביות שלה בירה לתקופה של 30 יום על מנת להשביח את איכות החביות וליישן בהם לאחר מכן וויסקי . מזקקת הוויסקי ניסתה מספר פעמים קודם לכן את התהליך הזה במבשלות אחרות ללא הצלחה. לאחר 30 יום הבירה הוצאה מן החביות והועברה למכלים ובחביות החלו ליישן וויסקי אשר בזמן תהליך היישון התגלה כוויסקי איכותי משובח עם ארומה נפלאה של ערך מוסף מחביות אלו. מספר חודשים לאחר מכן קיבל הברו מאסטר של מבשלת הבירה שיחה מפתיעה בטלפון כאשר הפעם נאמר לו שמלבד השבחת החביות גם איכות הבירה שהייתה מאוחסנת היא מעולה ביותר ובעלת טעם ייחודי שהיא קיבלה בזמן האחסון בחביות עץ האלון . מבשלת הבירה החליטה לבנות את המותג ולשווק אותו ברחבי העולם כבירת בוטיק איכותית ומיומנת עם תהליך היישון בחביות ומתוך ההכרה שצריך ללכת עם המזל….. המזקקה שמה לה למטרה לבנות את המותג ברחבי העולם ולהגיע לקהל יעד של חובבי בירות בוטיק איכותיות ומיוחדות .

בירה חזקה כהה אינס אנד גון אוריגינל 6.6% כוהל
בירה חזקה כהה אינס אנד גון אוריגינל 6.6% כוהל
בירה חזקה כהה אינס אנד גון רום פיניש 6.8% אלכוהול
בירה חזקה כהה אינס אנד גון רום פיניש 6.8% אלכוהול
בירה אינס אנד גון לאגר  4.6% אלכוהול
בירה אינס אנד גון לאגר  4.6% אלכוהול
גרמניה גרמניה

תאגיד ביטבורגר

תאגיד הבירה נוסד בשנת 1817 בגרמניה והינו התאגיד הפרטי הגדול יותר בגרמניה. ניהול התאגיד המשפחתי עובר בירושה מדור לדור וכיום מנהל את התאגיד הדור השביעי בשושלת המשפחתית. גרמניה רכשה לעצמה במשך השנים מוניטין בעל שם עולמי בתחום ייצור בירה איכותית בשל הרכיבים האיכותיים והטעם הייחודי ובשל המסורת הקפדנית בכל שלב של תהליך הייצור ועד לעיצוב המוצר והתווית. מבשלת ביטבורגר תרמה רבות להצלחה זו והיא מהווה כיום נדבך חשוב בייצור בירות איכותיות אשר נמכרות ברחבי גרמניה בעולם כולו. המבשלת הינה כיום בעלת כושר ייצור של 7.4 מיליון הקטוליטר בשנה והיא מאגדת בתוכה מספר מותגים שנמכרים בהצלחה רבה בכל רחבי העולם. מבשלת ביטבורגר הינה הספונסר שלה בונדסליגה הגרמנית שמשחקיה משודרים ברחבי תבל מדי שבוע. המבשלת דוגלת במדיניות של פיתוח קשרי אמון עם כל לקוח בכל קטגוריה ומתן פיתרון מהיר לכל דרישה או בעיה בשטח.

בירה
בירה "ביטבורגר"
בירה
בירה "ביטבורגר" 0% אלכוהול
בירה
בירה "ביטבורגר" מארז בקבוקים
בירה
בירה "ביטבורגר" פחית
בירה
בירה "ביטבורגר" מארז פחיות
בירה
בירה "ביטבורגר" חבית 5 ליטר
בירה
בירה "ביטבורגר" חבית
בירה בנדיקטינר
בירה בנדיקטינר
בירה בנדקטינר דונקל
בירה בנדקטינר דונקל
בירה בנדקטינר מארז בקבוקים
בירה בנדקטינר מארז בקבוקים
בירה בנדקטינר מארז בקבוקים עם כוס
בירה בנדקטינר מארז בקבוקים עם כוס
בנדקטינר חבית 5 ליטר
בנדקטינר חבית 5 ליטר
בנדקטינר חבית
בנדקטינר חבית
בנדקטינר פחית 500 מ
בנדקטינר פחית 500 מ"ל
בנדקטינר 0%
בנדקטינר 0%
בנדקטינר לאגר
בנדקטינר לאגר
בירה
בירה " קוסטריצר" לאגר כהה - בקבוק
קוסטריצר קלר ביר
קוסטריצר קלר ביר
IPA קוסטריצר פייל אייל
IPA קוסטריצר פייל אייל
בירה
בירה " קוסטריצר" לאגר כהה - מיני חבית
בנדיקטינר לאגר פחית 500 מ
בנדיקטינר לאגר פחית 500 מ"ל
בנדיקטינר דונקל פחית 500 מ
בנדיקטינר דונקל פחית 500 מ"ל
הולנד הולנד

מבשלת בירה לה טראפ

חברת א.ג.ת.ד משיקה בימים אלו את מותג הבירה ההולנדי “לה טראפ”. בעולם כיום פועלות 8 מבשלות בירה שנקראות TRAPPIST BEER בירות אלו מבוססות על מתכונים עתיקים שהנזירים בעצמם רקחו וייצרו לשימושם העצמי ולאחר מכן החלו אף בהפצתם. בייצור הבירה השתמשו במוצרים איכותיים מן הטבע ( מים-לתת-כשות-חיטה ושמרים ) אשר היו בקרבת מנזר בו התגוררו. 7 מן המבשלות ממוקמות בבלגיה ואחת בהולנד. בירות אלו הינן עשירות בטעם ובמרקם קטיפתי ובעלי אורך חיים ארוך מאשר בירה רגילה. בישול הבירה החל במאה ה15 בחבל נורמנדי שבצרפת. בתחילת המאה ה 19 המשטר בצרפת גרש את הנזירים והורה להם לחפש לעצמם מקום מקלט אחר בו יוכלו לנהל את אורח החיים שלהם ולאחר זמן הם התיישבו באזור חקלאי הולנד שנקרא “קונינגסהוון” מקום בו ממוקמת היום המבשלה על יד העיר טילבורג שבהולנד. עם ההכרה באיכויות החקלאיות הטבעיות המעולות של המקום ושל כלל הרכיבים לייצור בירה החלו ביצור עצמי ולאחר מכן החלו גם מכור לתושבי הסביבה ומזה הם התפרנסו בנוסף. כיום המותג מופץ במדינות רבות בעולם ובהצלחה לא מבוטלת- איכות הבירה הינה שם דבר בכל פאב/בר ברחבי תבל. סיסמת המבשלה היא TASTE THE SILENCE שפירושה טעם את השקט היא מבוססת על כך שכאשר יש בחלל האוויר שקט אזי אפשר ליצור איכות בכל תחום תוך כדי אפשרות לשמוע את ההערות באם יש.

בירה בלונד 6.5% אלכוהול
בירה בלונד 6.5% אלכוהול
בירה דובל 7% אלכוהול
בירה דובל 7% אלכוהול
בירה טריפל 8% אלכוהול
בירה טריפל 8% אלכוהול
בירה קואדריפל 10% אלכוהול
בירה קואדריפל 10% אלכוהול
בירה חיטה
בירה חיטה
מארז בירה לה טראפ
מארז בירה לה טראפ
    אזהרה: צריכה מופרזת של אלכוהול מסכנת חיים ומזיקה לבריאות!